ЕвроВорота
(067) 603-31-39; (097) 777-70-29 Замовити дзвінок
(067) 603-31-39; (097) 777-70-29

Дощові ланцюги - новий тренд водостічних систем з Японії

Дощові ланцюги - це традиційний дощовик, спочатку розроблений в Японії. Він був створений з почуття любові і поваги японців до природи, втіленого в естетиці «вабі-сабі», співіснування з природою і її чотирма порами року.

Водостічна система - це невід'ємна частина будинку. Сьогодні на заміну стандартним пристосуванням для стоку води приходять їх аналоги. Особливу роль на ринку займають дощові ланцюги, які мають низку переваг. Цікавий дизайн в поєднанні з простим функціоналом - фактори, що впливають на зростання популярності товарів цієї категорії.

Ланцюговий водостік цікавий з естетичної точки зору. оригінальний декоративний елемент часто стає ключовим елементом дизайну будівлі. Подібні системи розміщують не тільки в приватних будинках, але і в рамках інших будівель. Дощові ланцюги будуть не тільки управляти струменем з даху, але і зможуть ідеально передати красу руху води.

 

 

Навіщо купувати дощові ланцюги

Дані пристосування прийшли в наші краї зі сходу. Ланцюговий варіант водостоку можна побачити в приватних будинках жителів Японії. Аналоги водостічних труб і жолобів встановлюють на терасах японців. Область застосування елементів обширна, їх реально розмістити в будь-якому зручному місці.

Дощові ланцюги володіють декількома перевагами, які відрізняють їх від аналогів:

 

 


Компанією «Евроворота» розроблена і виробляється власна версія Дощового ланцюга. Ми не копіюємо японських майстрів, ми використовуємо тільки загальновідому ідею. Але при цьому при різній технології формування дощового потоку, ми домоглися ідентичних з японськими майстрами результатів.

У нас в офісі ми можемо продемонструвати Дощову ланцюг «Потічок»в дії, і навіть пролити її водою, щоб перевірити, як вона працює. Відкрийте для себе Дощовий ланцюг, побачивши її на власні очі!

Дощовий ланцюг «Потічок» виготовлений ​​з нержавіючої сталі та алюмінію. Діаметр кола 60 мм. Вона ефективно відводить воду навіть з дійсно негабаритних дахів. «Потічок» не має стиків, так як він виготовлений ​​зі штампованого алюмінію і нержавіючого листового металу, і підходить для самих різних типів будівель, від невеликих житлових до будівель з великими дахами, додаючи естетичний зовнішній вигляд через тонку обробку. Довжина сегментів «Потічок» буває трьох типів: 130 мм, 100 мм і 80 мм, які з'єднані між собою з кроком 50 мм.

 

 

Малюнок ланцюга може бути складений за бажанням Замовника, так як елементи можна з'єднувати в будь-якій послідовності.

Установка ланцюгового водостоку - це хороший шанс перетворити інтер'єр. Товар не тільки якісно виконує свою функцію щодо відведення дощового потоку, а й стає цікавим декоративним рішенням. На українському ринку дощові ланцюги практично не представлені, тому є шанс вигідно виділити свій об'єкт серед аналогічних, при порівняно невеликих витратах. Але головне навіть не це, а головне те, що Ви отримаєте справжнє задоволення спостерігаючи за Дощовими ланцюгами під час дощу!

Компанія Евроворота пропонує різновид додаткову продукцію по дощовим ланцюгах:
Анкерний вантаж №1

Цей полірований чорний гранітний анкерний вантаж, що володіє спокійним зовнішнім виглядом, буде відображати навколишній пейзаж, як дзеркало. Завдяки поліровці чорного граніту, контрастне відчуття посилить загальний пишність в поєднанні з металевими дощовими ланцюгами.

Анкерний вантаж №2

Анкерний вантаж виготовлений з чорного граніту. Вираз і звук води, що тече по увігнутому каменю, посилять загальне враження. Посередині просвердлені сім зливних отворів, але при цьому вода буде повільно перетікати і з краю дугоподібної чаші. Насолоджуйтесь навмисним і унікальним потоком води в дощовомуланцюзі, як додатковою різноманітністю у вас вдома.

Зверніть увагу! Подібні пристосування не рекомендовано встановлювати впритул до стіни, щоб краплі не потрапляли на будівлю.

 

Amane | Дождевые цепи   Toh L | дождевые цепи

 

Портфоліо
Показати ще
Перейти в портфоліо
Виклик замірника
Продаж
Монтаж
Гарантійне та постгарантійне обслуговування