ЕвроВорота
(067) 603-31-39; (097) 777-70-29 Замовити дзвінок
(067) 603-31-39; (097) 777-70-29

Літні майданчики для ресторанів і кафе

Літо ... Що може бути краще відпочинку на свіжому повітрі? Погодьтеся, це набагато краще, ніж сидіти в задушливому приміщенні.

Однак, не кожен готовий вибиратися за місто або влаштовувати пікнік в парку. Тут на допомогу приходять літні майданчики біля безлічі кафе. Багато власників ще на етапі пошуку місця для закладу, дивляться на наявність вільної площі на вулиці, для можливості облаштування літньої тераси.

Секрет досить простий: в жарку пору року набагато краще посидіти з друзями на вулиці, ніж нудитися всередині кафе, нехай воно навіть облаштовано сучасними кондиціонерами. Часто саме ця прибудова і приваблює клієнтів: хто не захоче випити прохолодний напій, попутно дивлячись на проїжджаючі мимо машини і людей, які ходять? Така собі можливість хоча б ненадовго «зупинити» час.

 

Компанія Евроворота здатна запропонувати варіанти для проектування літніх майданчиків в Києві і інших містах України. Ми не тільки готуємо сам проект, а й прив'язуємо його до місцевості, готуємо каркас під підлогове покриття і облаштовуємо його, виготовляємо і встановлюємо різні види маркіз і пергольних систем. Зрозуміло, не варто забувати і про післягарантійне обслуговування - ми відповідаємо за якість зведених споруд навіть після закінчення їх гарантійного терміну!

Максимальний комфорт для Ваших відвідувачів на літньому майданчику

Можуть бути різні види покрівлі: як в плані зовнішнього вигляду, так і матеріалів, використовуваних при спорудженні. Найбільш популярним вважаються тканинні покриття: вони не тільки бережуть відвідувачів від спекотного сонця, але і створюють затишну і легку атмосферу всередині самого майданчика.

Захист від сонячних променів не є єдиним способом зробити літню терасу Вашого кафе ідеальним місцем для відпочинку. Мова йде не тільки про зручне облаштування майданчика, але і створення сприятливих умов для проведення часу. В цьому Вам здатні допомогти стельові вентилятори або системи туманоутворення. Другі не тільки є аналогом кондиціонера, але і здатні підвищити вологість Вашого літнього майданчика.

Як з нами зв'язатися?

У нашому портфоліо знаходяться різноманітні фотографії готових варіантів. Ви можете ознайомитися з уже виконаними проектами та, відштовхуючись від побаченого, зрозуміти, який літній майданчик стане особливістю саме Вашого кафе! Якщо Вас цікавить установка літньої тераси в Києві або інших містах України - Ви можете знайти нас за допомогою контактів зазначених на сайті.

Портфоліо
Показати ще
Перейти в портфоліо
Виклик замірника
Продаж
Монтаж
Гарантійне та постгарантійне обслуговування