ЕвроВорота
(067) 603-31-39; (097) 777-70-29 Замовити дзвінок
(067) 603-31-39; (097) 777-70-29

Високотехнологічні вітрила автоматичного і ручного управління

parus6

 Бажаєте красиво, оригінально, а головне надійно захистити свою ділянку від сонця? Тоді фахівці компанії «Евроворота» пропонують Вам свої послуги, вони надають широкий вибір тентів-вітрил, які доповнять своїм дизайнерським рішенням будь-яку садибу, а також будуть радувати око господарям.

Якщо Ви ще не вирішили остаточно, що Вам потрібно то варто розглянути причини покупки даних пристосувань:

Переваги вітрильних тентів

Тент-вітрило - це пристосування значних розмірів, яке захищає від сонця і дощу на відкритих просторах, зовнішню схожість якого нагадує вітрила, що розвиваються на вітрі, а удосконалення технології виготовлення надає велику популярність саме такому виду захисту.

Парусний захист має ряд переваг, таких як:

Фірма «Евроворота» надає вітрила від провідних виробників, зокрема від компанії «Corradi» (Італія). Особливість конструкцій від даного виробника - це висока якість матеріалів, що використовуються при виготовленні тентів. Наприклад, в даних моделях використовується унікальний вид тканин із спеціальним просоченням, яка захищає від ультрафіолету, а також збільшує зносостійкість виробів, подібні тканини застосовують для мореплавательскіх яхт. Така вітрильна тканина здатна витримувати дуже сильні пориви вітру. Каркас тенту виготовлений з високоміцної сталі та алюмінію, відмінна риса яких - антикорозійні властивості.

parusa_quick parus_avtomat

За допомогою детально продуманого механізму управління тентом (ручне та механізоване) його можна швидко і легко скласти. Окремі моделі представленої італійської фірми мають датчики, що реагують на вітер, таким чином при сильному вітрі або відсутності сонця тент автоматично закривається. Парус можна замовити різних розмірів (від 3 до 10 метрів) і форм (квадрат, ромб, трикутник).

Парус підійде для великої ділянки, і може використовуватися в комерційних і приватних цілях:

par_mar

 

  • У заміському будинку
  • Території ресторану
  • На дачній ділянці
  • У відкритому торговому павільйоні
  • Для виставкових майданчиків

Конструкції такого виду часто використовують як в приватних угіддях (дачну ділянку, заміський будинок), і в комерційних приміщеннях (кафе, ресторани, виставкові павільйони і торгові майданчики).
Як правило ручні і автоматичні вітрила виглядають презентабельно, стильно і сучасно, а багатий функціонал і варіативність моделей в даній категорії не залишать Вас байдужими!

 

Портфоліо
Показати ще
Перейти в портфоліо
Виклик замірника
Продаж
Монтаж
Гарантійне та постгарантійне обслуговування