ЕвроВорота
(067) 603-31-39; (097) 777-70-29 Замовити дзвінок
(067) 603-31-39; (097) 777-70-29

Нові проекті дахів, навісів та іншого устаткування

У сучасних умовах ринку часто буває складно зупинити свій вибір на чомусь одному. У кожній сфері є безліч компаній, готових запропонувати різні види товару ... Монтажна сфера - не виняток. Маючи багаторічний досвід роботи на ринку, компанія Евроворота готова надати Вам широкий асортимент різних товарів: від воріт до навісів, від ролет до габіонів!

Ми гарантуємо не тільки якість товарів, що поставляються, а й високий професіоналізм при втіленні Ваших ідей в життя.

Отже, що ж ми можемо запропонувати?

Ворота

На сьогоднішній день автомобілі стали важливою частиною нашого життя. Вони є у багатьох сімей. Щодня сотні машин колесять по просторах нашої країни. У зв'язку з цим важливою частиною інтер'єру будь-якої будівлі, будь то житловий будинок або приватне володіння, стала наявність воріт для в'їзду на територію споруди.

Ворота можуть бути різних видів - гаражні, в'їзні або промислові, але всі вони, незалежно від моделі, вимагають індивідуального підходу, гармонійного дизайну з навколишнім середовищем і високої надійності. Серед воріт також поширені ролетні системи. Вони відрізняються своєю простотою і функціональністю. Ролетні ворота можливо використовувати і усередині приміщень - наприклад, торгових центрів. Ми надаємо як самі ролети, так і автоматику для них. Про неї - більш докладно.

Автоматика

Крім ролетних систем, всі інші також вимагають надійних комплектуючих. Самі ворота, якого б вигляду вони не були, повинні мати в своєму механізмі деталі найвищої якості, що безпосередньо впливає на тривалість служби.

Подбати не тільки про зовнішній вигляд, але і механічну складову продукції Вам допоможе широкий асортимент автоматики нашої компанії:

Автоматика для гаражних воріт

Автоматика для відкатних воріт

Автоматика для розпашних воріт

Автоматика для ролет і маркіз

Більш того, ми проводимо установку шлагбаумів і ланцюгових бар'єрів, які відмінно впораються із захистом території.

Але не тільки про безпеку йде мова. Як щодо більш буденних речей - наприклад, забезпечення комфорту?

Сонцезахисні системи

Незважаючи на те, що без сонця і води не було б життя на Землі, іноді так хочеться відпочити від літньої спеки або сховатися від дощу, що наближається.

Компанія Евроворота надає послуги по монтажу наступних сонцезахисних систем:

Маркізи

Перголи

Парасолі

Вітрила

Рафштори

Насамперед йде етап проектування. Наші майстри виїжджають за вказаною Вами адресою і проводять необхідні виміри і огляд території. Наші архітектори, відповідно до Ваших бажань і вимог місцевості, становлять комп'ютерну 3D-модель.

Неважливо, дах чи це або проект навісу: під час цієї стадії Ви здатні привносити ідеї в дизайн з приводу бажаного результату.

Завдяки спочатку проектуванні в 3D-середовищі, можливо побачити, як буде виглядати проект даху або навісу ще до того, як вони будуть встановлені. Це відкриває ряд можливостей для сміливих рішень в області дизайну. Разом з архітектором Ви можете обговорити бажану форму, розміри або використовуваний матеріал при зведенні споруди, а також подивитися, як воно буде виглядати в різних погодних умовах і в різний час доби.

Яку б продукцію нашої компанії Ви б не вибрали, команда Евроворота зробить все, що в наших силах, щоб втілити в життя самі незвичайні ідеї.

Все, що в наших силах - і трохи більше! 

Портфоліо
Показати ще
Перейти в портфоліо
Виклик замірника
Продаж
Монтаж
Гарантійне та постгарантійне обслуговування