ЕвроВорота
(067) 603-31-39; (097) 777-70-29 Замовити дзвінок
(067) 603-31-39; (097) 777-70-29

Рафштори - солнцезащита нового покоління

raf-shtora

Якщо Ви втомилися від звичайних віконних жалюзі, вони пропускають занадто багато світла і не закриваються до кінця, то варто розглянути альтернативний варіант - рафштори. Що ж це таке?

Рафштори - фасадні жалюзі, які захищають житлові та офісні приміщення від сонця, що впливає на комфортне перебування в приміщенні, а також на продуктивність роботи. Особливістю даної сонцезахисної моделі є те, що такі жалюзі регулюють світловий потік надходить в приміщення, а також не створює «парникового ефекту». Справа в тому, що при використанні звичайних штор-жалюзі, які розташовуються усередині приміщення між склом вікна і полотном жалюзі виникає, так званий «парниковий ефект», який призводить до підвищення температури в приміщенні і не комфортному перебуванню в кімнаті.
При використанні рафштор такі неприємності не виникають, таким чином можна заощадити на кондиціонуванні площі.

Захист від сонячних променів

Рафштора надає величезний спектр послуг для користувача: вона забезпечує приємну тінь днем ​​і не пропускає багато світла в кімнати, ввечері дає насолодитися останніми промінчиками сонця, що (дає огляд на вулицю), влітку не дає проникнути жарким променям і зберігає прохолоду в приміщенні, а взимку - дає можливість трохи зберегти фінанси на опаленні. Такий вид захисту вікон дає можливість переглядати, що відбувається зовні, але не пропускає «подразників» сонячного світла, а також охороняє ваш особистий простір від цікавих поглядів перехожих.

На якість і довгий термін служби продукту так само впливає продуманий дизайн і використання високоякісних матеріалів, оскільки короб закриває тканину рафштор, а також служить захистом для електроприводу від забруднень різного роду і несприятливих погодних умов, що зберігає жалюзі в первозданному вигляді протягом довгих років.

Рафштори (фасадні жалюзі)

Експерти говорять про те, що використання рафштор допомагає зупинити приблизно 80% тепла від сонця і розсіяти сонячні промені в кімнаті для комфортного перебування в приміщенні.
В довершення всього, істотним залишається і естетичне поєднання, адже зовнішній вигляд фасаду ставати окремим мистецтвом сучасної архітектури. Правильно підібрані рафштори дозволять розставити правильні акценти на фасаді Вашого будинка і створити унікальне бачення Вашого персонального стилю.

raffshtora_iznutri rafshtora_na_terrasu
Портфоліо
Показати ще
Перейти в портфоліо
Виклик замірника
Продаж
Монтаж
Гарантійне та постгарантійне обслуговування